«Ремонт» - від одного цього слова мурашки по тілу у більшості українців. Тут нема нічого дивного: вартість матеріалів росте з кожним роком, а от щоб обрати щось дійсно підходяще, доводиться надзвичайно постаратися. Та й ціна – не завжди показник якості. Особливо, якщо мова йде про міжкімнатні двері. Щоб допомогти вам розібратися, які ж варіанти є дійсно якісними, сьогодні поговоримо про те, як формується ціна міжкімнатних дверей, а також – як знайти оптимальне рішення в співвідношенні вартість/якість. Отже, поїхали!
Надзвичайно важливу роль у формуванні кінцевої вартості продукції, у тому числі дверей, відіграє цінова політика компанії, в яку ви звертаєтесь. Дуже часто можна зіштовхнутися з тим, що вартість аналогічних конструкцій на різних сайтах чи у різних магазинах буде суттєво відрізнятися. Тому завжди варто порівняти декілька пропозицій. До прикладу, чудово зарекомендувала себе компанія Status Doors. Спеціалісти самостійно займаються виробництвом, тому у них можна купити міжкімнатні двері за найбільш справедливою ціною. Також ви можете замовити індивідуальне виготовлення конструкції саме для вас.
Які ще фактори – важливі?
Також на формування ціни впливає:
- Матеріал, з якого виготовлені двері. З дорожчих варіантів – дерево благородних порід та звичайне дерево, масштабні конструкції з міцного скла, деякі види шпонованих дверей. Достатньо дешеві – двері з пластику та ДСП. Проте попередимо: найдешевші конструкції з ДСП все ж не варто брати, вони можуть бути шкідливими через використання неякісних клеїв.
- Складність обробки полотна, у тому числі – наявність вставок зі скла та інших елементів, додатковий декор, різьба і так далі. Тут усе просто: чим складніше – тим дорожче.
- Спосіб відкривання. Найдешевшими є класичні двері – розпашні. Більш дорогі – конструкції складного та розсувного типу.
До решти ціноутворюючих факторів можна віднести вартість фурнітури. Найдорожча – латунна. Трішки дешевша та не менш міцна – стальна. Варіанти із різноманітних сплавів (наприклад, нікелю і хрому) – досить дешеві, але не завжди достатньо якісні. Тому якщо хочете зекономити, вибирайте фурнітуру хоча б додатково покриту шаром латуні.
Також хороший спосіб зекономити – шукати акційні пропозиції та знижки, їх пропонує безліч компаній у період свят. Завжди можна підписатися на розсилку від сайту, де плануєте замовляти: повідомлення про акції будуть приходити вам на електронну пошту. Бажаємо вдалого ремонту!
|